Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Kırsal Kalkınma Yatırımları Hibe Programı

 

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı çerçevesinde tarıma dayalı yatırımların desteklenmesi tebliği Resme Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

Hibe çağrısının konusu özetle: Tarımsal ürünlerin işlenmesi, depolanması ve paketlenmesine yönelik yeni yatırım tesislerinin yapımı, mevcut faal olan veya olmayan tesislerin kapasite artırımı veya teknoloji yenilenmesine yönelik yatırımlar ya da yine tarımsal ürünlerin işlenmesi, depolanması ve paketlenmesine yönelik kısmen yapılmış yatırımların tamamlanmasına yönelik yatırımları da kapsayan bu hibe çağrısında, hibeye esas proje tutarı üst limiti  500.000TL’dir ve hibe miktarı da  %50’dir.

Tarımsal ve hayvan ürünleri açısında önemli bir altyapısı ve potansiyeli olan ilimizin bu değerlerinin yatırıma dönüştürülerek katma değer haline getirilmesi ve istihdam yaratılması açısından önemli bir fırsat olan Kırsal Kalkınma Yatırımları Hibe programından İlimizin en üst düzeyde istifade etmesi için Odamız tarafından yapılan organizasyonla Malatya ABİGEM ve Elazığ İl Tarım Müdürlüğü ile müşterek bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

03 Aralık 2009 Perşembe günü Saat: 14.00’da Odamız Konferans Salonunda yapılacak olan Tanıtım ve Bilgilendirme toplantısına Elazığ İl Tarım Müdürlüğü’nden Proje Uzmanı Cahit Salman ile Malatya ABİGEM’den Selçuk Narin ve Alparslan Yüzgeç katılacaklardır. Hibe programı için son başvuru tarihi 29.12.2009’dur. Sürenin kısa oluşu nedeniyle yapılacak olan bu önemli bilgilendirme toplantısına, başta Odamız üyelerimiz olmak üzere, tüm ilgililerin katılımlını bekler,

Saygılar sunarım.

Ali ŞEKERDAĞ

Yön.Kur.BaşkanıBu haber 1677 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.12.2009 12:01:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.