Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Selmanoğlu Projeler Hakkında Bilgi Verdi

Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Meclis Toplantısının Konuğu Oldu

Odamız Kasım ayı Meclis Toplantısının konuğu Elazığ Belediye Başkanı M.Süleyeman Selmanoğlu, Belediye çalışmaları hakkında bilgiler vererek, çeşitli soruları cevaplandırdı.

Nuri Önal başkanlığında 10 Kasım 2009 tarihinde toplanan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi gündemdeki konuları görüştü. Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ tarafından Ekim ayı Yönetim Kurulu faaliyetleri hakkında yapılan bilgilendirmenin ardından, Meclis Başkanı Nuri Önal söz alarak, ilin yöneticileri ile birlikte aynı toplantıda yer alarak sorunları görüşmenin önemli olduğunu söyledi. Önal değerlendirmesinde, “Odamız Meclis toplantılarına, kurum ve kuruluş yöneticileri ile idarecilerimizi konuk ederek, ilimizin önceliklerini burada masaya yatırarak daha detaylı bir tartışma ortamı oluşturmak istiyoruz. Bu doğrultuda bizleri kırmayarak davetimize katılan sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. İlimizin gerek trafik, gerekse şehirleşme ve ticaretinin önündeki bazı engellerin kaldırılması hususunda Belediyemizden çeşitli taleplerimiz ve beklentilerimiz var. Bu konularda bilgi ve görüş alış verişinde bulunacağız. İnanıyorum ki, bu toplantı büyük bir yarar getirecektir.” Dedi.

Yaklaşık üç saat süren toplantıda Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Meclis Üyelerinden gelen çok sayıda soruya cevap vererek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantısına katılmanın kendisi açısından büyük önem taşıdığını belirten Selmanoğlu, “Meclis Başkanımız Nuri Önal beyin daveti üzerine bugün aranızda bulunmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum. Sayın Başkanımız Ali Şekerdağ, faaliyetler hakkında bilgiler verirken son derece önemli çalışmaların yapıldığını gördük. Bu faaliyetlerin bir kısmına katılma imkanımız da oldu. Bu faaliyetleriniz Odanın güzel çalışmalar yaptığını belgeliyor. Yılın Oda Başkanı ödülü almanız da bunun zaten delili. Elazığ adına aldığınız bu ödül için tüm Meclisinizi kutluyorum. Yöneltilen sorularda elbette haklılık payları var. Sebze halinin yer seçim konusundaki eleştiriler var. Çayda Çıra ve Karayolları kavşaklarına alt geçit yapılması hususunda çalışma başlatıyoruz. Bununla birlikte Harput’u yeni den restore ederek turizme kazandırma projemiz uygulamaya konulmuştur. Doğal gaz çalışmaları, yeni bulvar ve imar yolları, yeni konut alanları ve işyerleri hususundaki çalışmalarımız devam ediyor. Elbette sizler gibi Elazığ’daki kanaat önderleri ile birlikte müşterek ve ortak akıl oluşturarak bu çalışmalarımızı daha ileri boyutlara taşımak istiyoruz. Son derece faydalı geçen bu toplantı için teşekkür ediyorum.”dedi.

Bu haber 1464 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.11.2009 11:29:42
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.