Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Kuzovalılar Derneğinden Odamıza Teşekkür Belgesi

Kuzova Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hazım Yaşbay, Dernekleri ve bölgelerine olan katkıları nedeniyle Odamız Meclis Başkanı Nuri Önal, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ve Yönetim Kurulu Başkan V. Polat Şaroğlu’na teşekkür belgesi takdim etti.

30 Ekim 2009 tarihinde Odamızı ziyaret eden Kuzova Dernek Başkanı Hazım Yaşbay, özellikle Vali Cahit Kıraç kupası’na ve Derneğin diğer faaliyetlerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek düzenlenen belgeleri takdim etti.

 Başkan Yaşbay teşekkür belgelerini takdim töreninde yaptığı değerlendirmede, “Göreve geldiği ilk günden bugüne kadar ilimizin tüm yörelerine aynı derecede sahip çıkarak, gerek ekonomik gerekse sosyal, kültürel ve sportif yönden tüm etkinliklere olumlu katkılar sağlayan Elazığ TSO yönetimine teşekkür amacıyla bu belgeyi takdim etmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. İlimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarının da aynı duyarlılık ve hassasiyetle ilimizin tüm meselelerine sahip çıkmalarını bekliyoruz. Çünkü ilimizin bu yönde kalkınacağı ve sorunlarını çözeceğine inanıyoruz.”dedi.

Törende Başkan Ali Şekerdağ’da kısa bir değerlendirmede bulunarak, amaçlarının ödül almak yada takdir edilmek değil, sadece ilimize hizmet olduğunu belirterek, Yaşbay’a ödül için teşekkür etti.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2324 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.10.2009 15:50:15
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.