Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
“E-Ticaret Eğitimi” Yoğun İlgi Gördü

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, TOSYÖ,  Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi ve Türkiye Bilişim Derneği Elazığ Temsilciliği tarafından müşterek düzenlenen “E-Ticaret” konulu eğitimim yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Başkanı Levent Karadağ tarafından verilen eğitime iş dünyası temsilcileri, Üniversite öğrencileri ve sivil toplum örgütleri yoğun ilgi gösterdiler.

Özlü: Eğitim alanında önemli bir misyon üstlenmiş bulunuyoruz

Programın açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü, Oda olarak 2009 yılı eğitim programının devam ettiğini ifade etti.

Özlü konuşmasında şunları söyledi; “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, eğitim programlarına büyük önem vermekteyiz. Bu doğrultuda çok sayıda kurum ve kuruluş ile yapılan işbirliği doğrultusunda bugüne kadar iş dünyasının ihtiyaç duyabileceği çok sayıda konuda, eğitimler verilmiştir.

Bugün de, son yıllarda büyük ticari potansiyele ulaşan ve sürekli yaygınlaşarak gelecekte ticaretin vazgeçilmezi olarak görülen E-Ticaret konusunda bir eğitim verilecektir.

Eğitimde değerli bilgilerini bizlerle paylaşacak olan Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi konusunda Ülkemizin en etkili kurumudur.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, kurum ve kuruluşlarımızın deneyim ve tecrübelerini ilimiz işdünyasına aktarmak için önemli çalışmalar ve girişimler içerisindeyiz.

Bu doğrultuda; İGEME, TOSYÖV, KOSGEB, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye Bilişim Derneği gibi çok sayıda kurum ve kuruluş ile müşterek çalışma ve etkinlikler gerçekleştirme hususunda mutabık kalınmıştır.

Oda olarak, 2009 yılı içerisinde Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi, TOSYÖV ve Türkiye Bilişim Derneği Elazığ Temsilciliği’nin katılımı ile ortak bir Avrupa Birliği Projesi de hazırlanmış ve ilgili makama sunulmuştur. Bu projenin AB tarafından onaylanması halinde adı geçen proje ortakları ile birlikte İlimizde farklı eğitim düzeylerine sahip yaklaşık 250 kişiye Bilişim alanında eğitimler verilecektir.

Odamızın, başta üyelerimiz olmak üzere, tüm halkımıza yönelik eğitim, bilgilendirme ve deneyim paylaşımı faaliyetleri devam edecek olup, bu seminerin yararlı olmasını diler, kalıtımınız için teşekkür eder, saygılar sunarım.”

Örkmez: TOSYÖV desteklerini Elazığ’a getirmekten mutluyuz

Seminerde kısa adı TOSYÖV olan, Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı Genel Sekreteri Cüneyt Örkmez, Vakfın çalışmaları hakkında bilgiler vererek, Vakıf olarak Elazığ TSO ile kurulan ilişkiler kapsamında verilen eğitimin başlangıç olduğunu, TOSYÖV’ün bilgi birikimi ve imkanlarını Elazığ’a taşımaktan büyük bir mutluluk duyacaklarını söyledi.

Karadağ: Bilişim toplumu olmak zorundayız

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Başkanı Levent Karadağ, Şubelerinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek, ülkemizin e-ticaret alanındaki yeri hakkında bir sunum yaptı. E-ticaretin sürekli büyüyen bir Pazar haline geldiğini belirten Karadağ, konu hakkında yazdığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ders kitabı olarak okutulan yayınları olduğunu söyledi. Levent Karadağ, Elazığ’ın yeni kurulan Teknokent ile önemli bir avantajı bulunduğunu ifade ederek, Teknokent’te yer alacak firma yapılandırılması ve işleyişi hakkında üzerlerine düşen tüm destek ve çalışmalara katılabileceklerini söyledi. Karadağ’ın bir gün süren eğitimi yoğun ilgi gördü.

Bu haber 1063 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.10.2009 13:18:45
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.