Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
AK Parti Elazığ Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı M.Necati Çetinkaya, Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu ile birlikte Odamızı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ve Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Toplantı Salonunda bir araya gelen Çetinkaya, yaptığı değerlendirmede, Elazığ havaalanının yolcu kapasitesinin ikiye katlandığını belirterek, “Havaalanında yapılan iyileştirmeler, yeni pist ve uçak sefer sayılarının artırılması ile birlikte yolcu kapasitesi ikiyi katlanmıştır. Geçici gümrükleme biriminin de bu yılın sonuna yetişmesi halinde yurtdışı seferlerde başlayacaktır. Elazığ havaalanı ilin kalkınma ve gelişmesinde son derece önemli bir kazanımdır.”dedi.

Çetenkaya değerlendirmesinde, güney çevre yolunun da bitme aşaması geldiğini bu yolun trafiğe açılması ile birlikte merkezde araç yoğunluğunun azalacağını ve trafiğe önemli bir rahatlama geleceğini söyledi.

Ziyarette, Başkan Ali Şekerdağ ile Meclis Başkanı Nuri Önal’da, Çetinkaya’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, İlimizin önemli sorunlarının çözümü noktasında birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesinin büyük önem taşıdığını vurguladılar.

Bu haber 1751 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.9.2009 13:02:36
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.