Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Fırat Meclisi Derneği Başkanı Mehmet Hamedi ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ ve Odamız Yönetim Kurulu Üyelirini ziyaret etti.
Dernek Başkanı Mehmet Hamedi, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’ın  makamında gerçekleşen ziyarette, yeni kurulan dernek hakkında bilgiler vererek yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

Hamedi değerlendirmesinde kentin sorunlarının çözümüne fikren katkı sağlamak adına derneği kurduklarını kaydetti.  Doğru olanın yanında, yanlışın karşısında duran bir sivil toplum kuruluşu olmak istediklerini ifade eden Hamedi, ''Elazığ için hayırlı bir işe imza attığımızı düşünüyorum. Her ay bir konuyu ele alıp tartışacağız. Derneğimizde her siyasi partiden her meslek grubundan üyelerimiz bulunmakta'' diye konuştu.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da, demokrasilerin vaz geçilmez kurumları arasında sivil toplum örgütlerinin olduğunu belirterek, “İlimizde de bu anlamda önemli gelişmeler yaşanıyor. Bugün gerek ekonomi, gerek mesleki, gerekse kültür ve sanat alanlarında çok sayıda sivil toplum örgütümüz mevcut. Bunlara yenileri de ekleniyor. Elazığ'ı daha güzel günlere taşımak adına gerçekleşecek bütün oluşumları destekliyoruz. Yönetim kurulunuzdaki bütün arkadaşları kutluyor, Oda olarak bizlerin de yer alması gereken toplantılarınıza iştirak edebileceğimizi belirtmek istiyorum.'' dedi.

Ziyarete Fırat Meclisi Derneği Başkanı Mehmet Hamedi, Başkan Yardımcıları Asilhan Arslan, Mehmet Göktürk, Genel Sekreter F.Ahmet Deniz, Muhasip Üye Sabri Yiğit, Üyeler Turgay Turgut, İbrahim Öcal, Fatih Özek ve Hakan Acar katıldılar.

Bu haber 2737 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.9.2009 16:49:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.