Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
11 Ağustos 2009 tarihinde Odamızı ziyaret ederek, Meclis Başkanı Nuri Önal, Başkan Ali Şekerdağ, Odamız Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle uzun bir süre sohbet eden ve ardından basına kapalı olarak ilin öncelikleri hususunu değerlendiren AK Parti Elazığ Milletvekili Hamza Yanılmaz Odanın her türlü çalışmasında açık yüreklilikle yer alacaklarını belirtti. Yanılmaz değerlendirmesinde, iş dünyasının sesi ve ilin kalkınma ve gelişmede lokomotif görevi üstlenen Odanın önemli çalışmalar yaptığını ifade ederek, “Bizler milletvekili olarak bu lokomotifin daha hızlı yol almasını sağlayarak ardındaki vagonlarında süratlenmesini istiyoruz. Bu nedenle Odanın her türlü çalışmasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada açık yüreklilikle yer alacağız. Bu vesile ile bugün Elazığ TSO’nun tüm yönetim organlarının bizlere gösterdiği bu yakın ilgiden ötürü teşekkür ediyorum”dedi.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Meclis Başkanı Nuri Önal, özellikle Kalkınma Ajansı hususunda Hamza Yanılmaz’ın yoğun bir çaba gösterdiğini, Bakanlarla görüşmelerde hazır bulunduğunu ve özveriyle gayret ettiğini belirterek, “Takdirin Sayın Başbakanda olduğu bir hususta Sayın milletvekilimiz bu özverili çalışmaları yapmıştır. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

Başkan Ali Şekerdağ’da değerlendirmesinde, “Sayın Milletvekilimiz Elazığ’da her bulunuşlarında Odamızı mutlaka ziyaret ederek, bilgiler almakta ve bizlere her konuda destek ve yardımcı olmaktadırlar. Bu nedenle ben kendilerine camiamız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Elazığ’la ilgili yapacağımız her türlü çalışmada sayın vekilimizin bilgileri ve deneyimlerinden istifade ederek istişare ve işbirliği içerisinde bundan sonrada hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bugün de İlimiz için önemli gördüğümüz bazı konuları değerlendirme fırsatı bulduk. Bu vesile ile, bir kez daha teşekkür ediyorum.”dedi.

Bu haber 1569 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.8.2009 18:03:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.