Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı İlyas Keskin ve partililer Odamızı ziyaret ederek, Başkan Ali Şekerdağ ile bir görüşme yaptılar.

11 Temmuz 2009 tarihinde yapılan görüşmede özellikle Kuzova sulama projesi ve çiftçilerin borçları nedeniyle su verilmemesi üzerine oluşan zarar üzerinde duruldu.

SP İl Başkanı Keskin, Elazığ TSO’nin ilin sorunlarını ilgili makamlara ulaştırmasında etkili bir kamu hizmeti verdiğini ifade ederek, “İlimizin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilimiz meselelerine göstermiş olduğu duyarlılıktan ötürü teşekkür ediyoruz. Elbette Oda sorunların çözümünde karar alma noktasında bulunmuyor. Ancak, ilgili mercilere ulaşma ve etkinlik noktasında büyük bir yaptırım gücü olduğunu görüyoruz. Bu nedenle su verilmeyen Kuzova ve Kovancılar ovalarındaki çiftçilerimiz gerçekten çok zor durumda. Sıcakların kavurduğu Ağustos ayında özellikle pancar üreticilerimizin tüm emekleri boşa çıkmak üzere. Bu konuda Odamızın bir girişim başlatmasını rica ediyoruz.”dedi.

Başkan Şekerdağ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Belirtmiş olduğunuz üzere elbette Odamızın bir yaptırım gücü yok. Ancak, biz tüm konularda olduğu gibi bu konuda da Sayın Milletvekillerimize çiftçilerimizin zor durumu hakkında bilgiler verdik. Gerekli çalışmaların ve yerinde incelemelerin yapılacağı bizlere ifade edilmiştir. Bu konuyla ilgili kısa bir süre içerisinde bir çözüm üretileceğini umuyoruz.”dedi.  

Bu haber 1792 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.8.2009 18:00:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.