Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Odamızın Ağustos ayı Meclis Toplantısı 10 Ağustos 2009 tarihinde Meclis Başkanı Nuri Önal başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Ali Şekerdağ’ın programı nedeniyle katılamadığı Meclis Toplantısında, Temmuz ayı Yönetim Kurulu Faaliyetlerini, Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü maddeler halinde Meclis Üyelerine okuyarak bilgiler verdi. Yoğun bir hizmet dönemi geçirdiklerinin altını çizen Özlü, bir aylık hizmet döneminde çok sayıda faaliyet gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Meclis Başkanı Nuri Önal’da Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin günlük olarak gerek Odanın Web Sitesinde, gerekse yayın organında ve medya kuruluşlarında yer aldığını bu faaliyetlerle ilgili olarak üyelerin bilgilendirildiğini ifade ederek, “Bizlerinde bizatihi içerisinde yer aldığımız bu çalışmalar için öncelikle Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Yeni Yayınlanan teşvik yasasından ilimizin en üst düzeyde yararlanması için Oda olarak, Valilik, Belediye, ilgili kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütlerimizle müşterek bir çalışma başlatıp, İlimize ciddi yatırımlar kazandırma hususunda bir yol haritası oluşturmak büyük bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır. Bu nedenle Odamız organizasyonunda ve Sayın Valimizin öncülüğünde bugüne kadar yapılan iki toplantıda görüldüğü gibi ilin bu alanda bir eksikliği bulunuyor. Yönetim Kurulumuzdan bir sonraki toplantıya yetişecek şekilde bu konuyla ilgili hazırlıklar yapılmasını bekliyoruz.”dedi.

Toplantı Meclis üyelerinin serbest kürsü bölümünde soru ve çeşitli değerlendirmeleri ile sona erdi.

Bu haber 1602 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.8.2009 17:56:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.