Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Odamız ile Vakıfbank arasında, üyelerimizin finansal gereksinimlerinin en uygun şekilde karşılanmasına yönelik olarak, "Kredi Paketi" protokolü imzalandı. Paketin, üyelerimize başta cari faizler ve teminat mektupları olmak üzere çeşitli işlemlerde önemli oranda avantajlar sağladığı açıklandı.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ve Vakıfbank İl Müdürü Sefa Dikmen tarafından imzalanan kredi protokolü, Odamız üyelerine 10 yıla kadar vadeli işyeri edindirme kredisi ve 5 yıla kadar işletme ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ protokol töreninde yaptığı değerlendirmede, yaşanan global kriz ortamında işletmelerin en fazla ihtiyaç duyduğu desteklerin başında nakti krediler olduğu ifade ederek, “Ancak maalesef bakıyoruz, bankalar bu zor günlerde üretenin yanında yer almaktan ve destek olmaktan kaçınıyor. Oysa işletmenin rahatladığı dönemlerde zaten istediği banka ile çalışma şansı var. Biz iş dünyasının temsilcileri istiyoruz ki, bankalarımız işadamlarımızın zor günlerinde yanında olsun. İlimizdeki Bankalarla bu konuları görüşüyoruz. Bu anlamda bazı protokollerimiz ve anlaşmalarımızda oldu ve devam edecek. Vakıflarbankası ile bugün imzaladığımız protokolümüzde bunlardan biri. Vakıflarbankası iş dünyası için önemli bir banka desteklerinin de cazip olduğuna inanıyorum.”dedi. 

Banka yetkililerinin de hazır bulunduğu protokol imza töreninde konuşan Vakıfbank İl Müdürü Sefa Dikmen, işletme kredilerinin yüzde 1.39'dan başlayan faiz oranlarından kullandırılacağını belirterek, "İmzaladığımız protokol, Odamız üyelerine Eximbank veya banka kaynağından oluşan döviz ve TL ihracat kredileri ile orta ve uzun vadeli yatırım kredisi kullanma imkanı sağlıyor. Pakette ayrıca, Odamız üyelerine nakdi, gayri nakdi kredilerden ve dış ticaret işlemleri için uygun faiz, komisyon ve ödeme seçeneklerinden faydalanma fırsatları da yer alıyor. Örneğin üyelerimize, paket kapsamında teminat mektubu komisyonlarında yüzde 50 indirim uygulanacak" diye konuştu.

Bu haber 1607 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.8.2009 14:44:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.