Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Odamız ile Şekerbank arasında “EKOkredi” protokolü

Küresel ekonomik krizin etkileri devam ederken Odamız üyelerinin uygun koşullarda kredi temin etmesi için Şekerbank ile bir ticari protokol anlaşması imzalandı.

30 Temmuz 2009 tarihinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen imza protokol törenine Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız, Elazığ TSO Başkan Yardımcısı Polat Şaroğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü, Şekerbank Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Tevfik Demirkıran, Şekerbank Elazığ Şube Müdürü Erman Dikeç,  Banka Müşteri Temsilcileri Fikret Ekinci ile Arzu Ekinci katıldılar.

EKOkredi protokolünün imza töreninde bir konuşma yapan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Polat Şaroğlu imza töreninde yaptığı konuşmada, yaşanan küresel ekonomik krizin etkilerinin sürdüğü bir ortamda üyelerin kolay bir şekilde krediye ulaşması için imzalanan protokolün önemli olduğunu ifade etti.

Şekerbank İşletme ve Tarım Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız ise EKOkredi imza töreninde yaptığı konuşmada, “Anadolu Bankacılığı”nı misyon edinen Şekerbank’ın, enerji tasarrufu yoluyla aile ve işletme bütçelerini korumayı hedeflediğini belirtti. Halit Haydar Yıldız, “EKOkredi kampanyamızda, enerji tasarrufuyla ilgili yapılacak bir yatırım ile, farkında olmadan boşa harcanan emeği, kazancı ve aynı zamanda doğal kaynakları korumayı amaçlıyoruz” dedi. Yıldız, sözlerine şöyle devam etti:

“Şekerbank, son yıllarda dünya gündeminin ön sıralarında yer alan enerji tasarrufu ve verimliliği konusunda yürüttüğü ulusal ve uluslararası işbirliklerini ve çalışmalarını “EKOkredi; Enerjiyi ve Emeği koruyan kredi” ürününde somutlaştırdı. EKOkredi’yi enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımı, uygun ödeme koşullarıyla desteklemek üzere geliştirdik. EKOkredi ile bir yandan Türkiye’nin enerji kaynaklarını bir yandan da aile ve işletme bütçelerini koruma konusunda farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Şekerbank’ın ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonu doğrultusunda, hedef müşteri segmentlerimize uygun olarak, tarım, bireysel ve ticari olarak çeşitlendirilen EKOkredi, bu müşteri segmentlerinin ihtiyaçlarına göre tasarlandı ve ödeme koşulları da bu çerçevede hazırlandı.”

EKOkredi bireysel ile ilk 4 aya kadar ödemesiz ve 3 ay taksitli olmak üzere iki ödeme seçeneği sunuluyor.

·  Pencere ve çatı yalıtımı kredisi

·  Mantolama (duvar ısı yalıtımı) kredisi

·  Güneş enerjisi kredisi

·  Doğalgaza geçiş kredisi

·  A sınıfı enerji (Elektrikli ev aletleri, aydınlatma sistemleri) kredisi

EKOkredi ticari ile 8 yıla varan vade ve 2 yıla kadar geri ödemesiz seçenekler sunuluyor.

·  Binalarda Enerji Verimliliği Kredisi

·  Yenilenebilir Enerji Kredisi

·  Atık Yönetimi Kredisi

EKOkredi tarım ile anlaşmalı firmalarla ilk yıl faizsiz ve hasata endeksli ödeme seçeneğiyle birlikte 36 aya varan vade uygulanıyor.

·  Modern Sulama Ekipmanları Kredisi

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2542 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.7.2009 17:10:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.