Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu üyesi ve Antakya Ticaret Borsası Başkanı M. Ali Kuseyri ile Antakya Ticaret Borsası Başkan Vekili Veliş Bahadırlı 30 Temmuz 2009 tarihinde ziyaret ederek Başkan Ali Şekerdağ ile görüştüler.

Görüşmeye Elazığ Ticaret Borsası Başkan Vekili M.İncidelen’de katılırken,TOBB Yönetim Kurulu Üyesi M. Ali Kuseyri TOBB’de yapılan görev dağılımı ile 6 ilde faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Borsalarının sorumluluğunun kendisine verildiğini ifade etti. Bu illerin; Hatay, Adana, Mersin, Osmaniye, Elazığ ve Tunceli olduğunu ifade eden Kuseyri, Odaların sorunlarının çözümünde elinden gelen gayreti göstereceğini ifade ederek, bu amaçla sorumluluk alanındaki Odalara bir dizi ziyaret yaptıklarını belirtti.

Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ülke genelinde 381 oda olduğunu bu odaların sorunlarının TOBB nezdinde çözülmesi için temsilci belirlenmesinin daha verimli bir çalışma ortamı doğuracağını söyledi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1778 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.7.2009 17:07:33
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.