Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ABD Adana İkinci Konsolosu Kurt Hallberg’ten Odamıza Ziyaret

28 Temmuz tarihinde Elazığ’a bir takım gezi ve incelemelerde bulunmak üzere gelen ABD Adana İkinci Konsolosu Kurt Hallberg Odamızı ziyaret ederek Meclis Başkanı Nuri Önal, Başkan Ali Şekerdağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Ejder Açıkkapı, Tevfik Özlü ve M.Zeki Kılışçı ile görüştü.

Ziyarette ABD Adana ikinci Konsolosu Kurt Hallberg yeril yönetimler başta olmak üzere sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri ile görüş alışverişinde bulunmak ve Elazığ’ı gezip görmek için bu ziyareti gerçekleştirdiğini söyledi.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerda ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ABD Adana Konsoloslarının ilimizi ziyaretlerinde mutlaka Odaya geldiklerini ve ilin ekonomik ve sosyal yapısı hakkında bilgiler aldıklarını ifade etti.

Başkan Şekerdağ konuşmasında; “Sizleri ilimizde ağırlamaktan ve Odamızda  görmekten büyük bir mutluluk duyduk. Görev yaptığımız süre içerisinde sizin gibi çok değerli konsoloslarla tanışma fırsatı bulduk. Sizinle de tanıştığımız için çok mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Elazığ bir Anadolu şehri olmasına karşın, sahip olduğu doğal güzellikler, tarihi birikimi ve turizm varlıkları ile bugün bir çok batı ilinden daha modern bir şehirdir. İlimiz 2008 yılında yapılan Türkiye’nin yaşanabilir kentleri araştırmasında 7. sırada yer almıştır. Oda olarak öncelikle ilimizin batıdaki imajını değiştirmek ve bu kentin gerek güvenlik gerekse sosyal imkanlar açısından bir batı kenti konumunda olduğunu tüm kamuoyunu anlatmak için yoğun çaba içerisindeyiz. Sizlerin de buraları geçip görmesi ve deneyimlerinizi oralarda paylaşmanız bizler açısından son derece önem taşıyor. Bu vesile ile Odam ve şahsım adına ilimizin tanıtımına göstereceğiniz bütün katkılardan ötürü teşekkür ediyorum.”dedi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1717 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.7.2009 19:16:11
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.