Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ eski Emniyet Müdürlerinden Feyzullah Arslan ile Fırat Üniversitesi eski öğretim üyelerinden Prof.Dr.Mehmet Ali Akkuş, Odamızı ziyaret ederek Meclis Başkanı Nuri Önal ile uzun bir süre sohbet ettiler.

Emniyet Genel Müdür Yardımcılığından sonra Antalya Emniyet Müdürlüğü görevini yürütürken Danimarka’da yurtdışı görevi verilen Arslan, Danimarka’ya gitmeden önce öz memleketi gibi gördüğü Elazığ’ı ziyaret ederek eski dostları görmek münasebetiyle Elazığ’da bulunduğunu belirtti.

Oldukça sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette Fırat Üniversitesi’nin eski öğretim görevlilerinden ve uzun yıllar boyunca Elazığ’da hizmet verdiği için halkımız tarafından çok sevilen ve sık sık Elazığ’a gelen Prof.Dr. Mehmet Ali Akkuş’da hazır bulundu. Aynı uçakla Elazığ’a gelen Akkuş ile Arslan havaalanından doğruca Odamıza geldiklerini belirterek, hem yeni yönetime başarılar dilemek hem de eski dostları ziyaret etmek istediklerini söylediler.

Meclis Başkanı Nuri Önal’da Elazığlıların hemşehri olarak gördüğü ve ilişkilerini sürekli olarak sıcak tuttukları iki dostu bir arada Odada ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Elazığ’a unutulmaz hizmetler vermiş olan Emniyet Müdürümüz Sayın Feyzullah Arslan ile değerli hocamız Mehmet Ali Akkuş’u ağırlamak bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Elazığ’a gelir gelmez ayaklarının tozu ile Odamızı ziyaret etmeleri de bizleri ayrıca onurlandırmıştır. Hem Arslan hem de Akkuş ile Elazığlıların gönül bağı ve muhabbetti vardır. Kendileri gerçek birer Elazığlıdır. Bizim dışarıdaki fahri hemşerilerimizdir. Hizmetlerinden ve başarılarından gurur duyuyoruz.”dedi.

 Arlan, Meclis Başkanı Önal'a kitabını imzalayarak hediye etti.

 Meclis Başkanı Önal'da ziyaret anısına Arsalan'a Odamızın bir hatırasını verdi.

Bu haber 1664 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.7.2009 16:40:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.