Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası¸ TOBB’un öncülüğünde “Kriz Varsa Çare de Var” sloganıyla düzenlenen kampanyaya desteğini sürdürüyor.

Bu doğrultuda il merkezinde çeşitli sektörlerde yer alan çok sayıda esnafı Elazığ Valisi, Belediye Başkanı, F.Ü. Rektörü ve Sivil Toplum Kuruluşu başkanları ile birlikte ziyaret ederek moral veren Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, kapmanyaya desteğini sürdürmeye devam ediyor.

Bu doğrultuda İnvitrolab laboratuvarını ziyaret eden Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ejder Açıkkapı, Tevfik Özlü ve Yusuf Demirtaş işletme yetkilisi Hakan Akan ile görüştüler. Sağlık kontrollerini de yapan Elazığ TSO heyeti, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirttiler.

İnvitrolab laboratuvarı yetkili Hakan Akan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm sektörlerde yaşanan daralma ve ekonomik sıkıntıların kendi sektörlerinde de hissedildiğini belirterek, TOBB tarafından başlatılan ve Elazığ’da, Odamız tarafından desteklenen kampanyanın büyük önem taşıdığını vurgulayarak çalışmalarından ötürü Başkan Ali Şekerdağ’a teşekkür etti.

Bu haber 2501 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.7.2009 16:18:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.