Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Odamız ile Elazığ İş Kur İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile 01 Temmuz 2009 tarihi itibarı ile işgücü yetiştirme kursları kapsamında Odamız tarafından başlatılan iki ayrı meslek edindirici eğitim kursu devam ediyor.

İş dünyasının nitelikli ara eleman ihtiyacının karşılanması için Odamız tarafından planlanan eğitimler çerçevesinde yılsonuna kadar İş Kur İl Müdürlüğü ile 4 ayrı eğitim kursu düzenlenecek.

Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü tarafından eğitim müfredatı onaylanan kurslarda toplam 70 kişiye eğitim verilecek. Eğitimler Odamız hizmet binasında bulunan eğitim merkezinde uygulanacak olup, kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilecek.

01 Temmuz’da başlatılan Reklâmcılık ile Bilgisayar Programcılığı kursları Fırat Üniversitesi Öğretim elemanları tarafından verilirken her iki kursa toplam 35 kursiyer katılıyor. Elazığ TSO Bilgisayar laboratuarı ile eğitim sınıfından verilen kurslar hafta içi her gün olmak üzere günde 5 saat uygulanıyor. Reklâmcılık kursu 3 ay, Bilgisayar Programcılığı kursu ise 6 ay devam edecek.

Devam eden bu iki kursun tamamlanmasının ardından yıl sonunda Pazarlama ve Satış Elemanı ile Grafik Tasarım ve Dizgicilik konusunda iki ayrı eğitim start alacak. Eğitimlere İş Kur İl Müdürlüğü’ne kayıtlı işsizler müracaat edecek olup, kursiyer seçimi belirlenecek kriterlere uyanlar arasında çekilecek kura yöntemi ile tespit edilecektir.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 2249 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.7.2009 11:42:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.