Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Son Valiler kararnamesi ile Tokat Valiliğine atanan Elazığ Valisi Muammer Erol, Odamıza bir veda ziyaretinde bulunarak, Meclis Başkanı Nuri Önal, Başkan Ali Şekerdağ, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Demirtaş ve Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ ile görüştü.

Veda ziyaretinde bir değerlendirme yapan Vali Erol, Elazığ’da 6 aydan beri görev yaptığını belirterek, “Valilik gibi bir göreve ilk olarak Elazığ gibi bir ilde başlamak şahsım adına olağanüstü bir ayrıcalıktı. Çünkü; insan yapısı, zengin kültürel birikimi, kurum ve kuruluşlar arasındaki diyalogların üst seviyede oluşu bu kısa süre içerisinde hizmet kalitemizi yükselten unsurlar olmuştur. Görev yaptığımız süre içerisinde sivil toplum kuruluşları ve meslek örgütleri ile sürekli istişare halinde ve iyi ilişkiler içerisinde bulunarak hizmet vermeye çalıştık. Bu doğrultuda Başkan Elazığ TSO Meclis ve Yönetim Kuruluna ve Ticaret Borsamıza sayın başkanımız şahsında çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Başkan Şekerdağ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Elazığ’ın kalkınma ve gelişmesi için yoğun bir mücadele veren biz işdünyası temsilcileri Başta Valilik, Belediye, Üniversite ve diğer tüm kurum ve kuruluşlar ile diyaloglarımızı en üst düzeye çıkararak çalışmak istiyoruz. Bu doğrultuda Sayın Valimiz bizlerin sürekli yanında yer almış ve ilimizin tüm çalışmalarında aktif rol oynamıştır. Bu vesile ile, Odamız ve şahsım adına Sayın Valimize yeni görev yerinde başarılar diliyorum.”dedi.

Bu haber 2875 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.7.2009 12:17:22
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.