Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Emniyet Müdürlüğünde görevli dokuz amir 4. Sınıf emniyet müdürlüğüne 7 başkomser de emniyet amirliği  rütbesine törenle terfi etti. Törene katılan Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ terfi eden emniyet müdürlerine başarılar diledi.

Elazığ Polis evinde yapılan törene, Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, F.Ü. Rektörü Prof. Dr. Feyzi Bingöl, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun, Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Demirtaş ile çok sayıda polis ve aileleri katıldı.

Törende bir konuşma yapan Elazığ Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun; polislik mesleğinin zor ama çok onurlu bir meslek olduğunu belirterek, “Polislik mesleği zor bir meslektir. Stres altında  görev yaparsınız. Ancak bu meslek bir o kadar da onurlu ve şerefli bir meslektir. Arkadaşlarımıza yeni rütbelerinde başarılar dilerim hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Ahmet Söyler, Rıdvan Akkaya, Recep Güzelyazıcı, Serdar Ülker, Mahir Yavaş, Yalçın Akkaya, Erdoğan Ekinci, Erdoğan Erol ve Yahya Arslan. Emniyet amirliğinden 4. Sınıf emniyet müdürlüğüne terfi etti.

Ali Murat Yıldırm, Bekir Büyük harmancı, M.Mustafa Aktaş, Kamil Aydın, Yonca Barış Bengül, Ali İhsan Özçelik ve Mustafa  Barış Özcan , baş komisrelikten, Emniyet amirliği rütbesine terfi etti.   Terfi eden müdürleri , rütbelerinin takılması anında eşleri yalnız bırakmadı.

  

                        

Bu haber 4349 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.7.2009 14:54:58
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.