Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
İstanbul Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Erhan Özbey Odamızı ziyaret ederek Başkan Ali Şekerdağ ile görüştü.

Elazığ TSO seçimlerinden sonra Elazığ’a ilk kez geldiğini belirten Başkan Özbey, “Gecikmişte olsa  Sayın Başkanımız Ali Şekerdağ’ı ziyaret edip, ekibiyle birlikte yeni görevlerinde başarılar dilemek istedim. Kendilerinin İstanbul’a geldikleri zaman görüşme imkanımız bazen oluyor. Biz Dernek olarak Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğündeki tüm çalışmalara katılarak Elazığ ile olan ilişkilerimizin kültürel, ekonomik, sosyal ve toplumsal boyutlara taşınmasını arzu ediyoruz. Elazığ TSO’nun yapmış olduğu çalışmaları medya aracılığı ile yakından takip ediyoruz. Sayın Başkan ve tüm yönetim kurulu üyelerine bu anlamda başarılar diliyorum. Derneğimizin üç aylık yayın organı olan Harput Çırası adlı dergimizin son sayısına röpörtajları ile katkı sağlayan Başkanımız Ali Şekerdağ’a bu vesile ile de bir kez daha teşekkür ediyorum.”dedi.

Başkan Şekerdağ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Oda olarak başta İstanbul olmak üzere il dışındaki bütün dernek, vakıf ve diğer birliklerle müşterek çalışma ve ilimize daha fazla katsı sağlama arzusundayız. Bu doğrultuda bugüne kadar bize desteklerini esirgemeyen il ve ülke dışındaki tüm derneklerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sayın Özbey ailesi ile çok eski yıllara dayanan dostluklarımız var. İlimize bir çok anlamda hizmetleri olmuştur. Ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Bu haber 3414 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.7.2009 14:49:59
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.