Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren KOSGEB Sinerji Odağı’nın “Genel Eğitim Desteği” kapsamında düzenlemiş olduğu program dâhilinde 2009 yılı içerisinde verilecek eğitimlerin ilki olan “İnsan Kaynakları Yönetimi” konulu eğitim 19 Haziran Cuma günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında Odamız Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Eğitime, Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda Üyelerimiz ile birlikte TEDAŞ ve Türk Telekom İl Müdürleri ve Sivil Toplum Kuruluşları katıldılar.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ejder Açıkkapı, yıl sonuna kadar devam edecek olan eğitimlere tüm üyelerimizin katılmasını beklediklerini ifade etti. Açıkkapı konuşmasında, “Odamız ve Elazığ KOSGEB Sinerji Odağımızın işbirliği ile hazırlanan ve Malatya KOSGEB Müdürlüğümüzün yoğun gayretleri ile neticelendirilen Elazığ ili eğitim programının bugün ilk faaliyetini gerçekleştiriyoruz.

Bu vesile ile Odamız ve Şahsım adına öncelikle emeği geçenlere ve siz değerli misafirlerinize katılımınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tüm dünyada kurum ve kuruluşlarca en fazla bütçe payının ayrıldığı konuların başında eğitim gelmektedir. Yaşanan global ekonomik kriz ortamında özellikle işletmelerimizin Kurumsallaşma süreçlerinde bu tür eğitim faaliyetleri büyük önem taşımaktadır. Büyük bütçe ve kaynaklarla yapılan bu etkinliklerin, Odamız öncülüğünde Üyelerimize yönelik olarak ücretsiz olarak verilmesini önemsiyor ve devamlılık hususunda çalışmalarımızın devem ettiğini belirtmek istiyorum.

Yılsonuna kadar KOSGEB tarafından verilecek olan 7 ayrı eğitimden biri olan İnsan Kaynakları Yönetimi konulu bu ilk eğitimin yararlı olmasını dilerim”dedi.

Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Verim Danışmanlık Genel Müdürü Erim Hısım, “İnsan Kaynakları Yönetimi” konusunda sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda eğitim verdi.

Bu haber 1613 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.6.2009 14:52:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.