Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Haziran Ayı Meclis Toplantısının Gündemini “Krizle Mücadele” Oluşturdu

Elazığ TSO Haziran Ayı Meclis Toplantısı 10 Haziran 2009 tarihinde Odamız Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

Meclis Başkanı Nuri Önal başkanlığında toplanan Elazığ TSO Meclisinin öncelikli gündem maddesini TOBB öncülüğünde başlatılan “Kriz varsa çare var” kampanyası oluştururken, Başbakan ve Hazine Müsteşarlığı uzmanlarında açıklanan yeni teşvik yasası ile ilgili meclis üyeleri de Başkan Ali Şekerdağ tarafından bilgilendirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Nuri Önal, TOBB tarafından başlatılan kampanya ile ilgili bilgiler vererek yerelde de yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Önal değerlendirmesinde, “Ülkemiz için büyük önem taşıyan kampanyanın amacına ulaşması hususunda İlimiz protokol üyelerinin de katılımı ile ilimizde çok sayıda işyeri ziyaret edilerek esnafımıza moral verildi. Bununla birlikte 11 Haziran tarihinde Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kovancılar, Karakoçan ve Palu ilçelerindeki esnafımızı da ziyaret ederek moral vereceklerdir. Kampanyanın tanıtımı maksadıyla Belediye başkanlığı ile işbirliği yapılarak ilin bir çok yerine TOBB tarafından gönderilen afişler asılmıştır. Kampanyanın bundan sonraki aşamalarında da Oda olarak gerekli çalışmaları yapacağız. Bu doğrultuda üyelerimizin özellikle işyerlerine kampanya afişlerini asmalarını rica ediyoruz.”dedi.

Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da Mayıs ayı itibarı ile Yönetim Kurulu Faaliyetleri hakkında Meclis Üyelerini bilgilendirdi. Başkan Şekerdağ yeni teşvik yasasının Resmi Gazete’de yayınlanarak yönetmeliklerinin belli olmasının ardından konuyla ilgili geniş çaplı bir tanıtım faaliyeti içerisine gireceklerini belirtti. Toplantının serbest kürsü bölümünde ise söz alan meclis üyeleri çeşitli konulardaki görüş ve önerilerini paylaştılar.

Bu haber 1608 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.6.2009 15:32:27
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.