Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
“Kriz Varsa Çara de Var” kampanyası çerçevesinde Odamız Yönetim Kurulu İlçe ziyaretleri gerçekleştirdi…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası¸ TOBB’un öncülüğünde “Kriz Varsa Çare De Var” sloganıyla düzenlenen “Eve Kapanma Pazara Çık” kampanyasına desteğini sürdürüyor.

Bilindiği gibi Elazığ TSO öncülüğünde 09 Haziran 2009 tarihinde ilimizdeki çok sayıda esnaf  ilimiz protokol üyelerince ziyaret edilerek moral verilmişti.

Bu doğrultuda, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ öncülüğünde Odamız Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılımı ile Kovancılar, Karakoçan ve Palu ilçelerindeki çok sayıda esnaf 10 Haziran 2009 tarihinde ziyaret edilerek moral verildi.

Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ¸ kampanyanın il merkezinde olduğu gibi ilçelerde de istenilen başarıya ulaşması için buradaki esnaflara da bir moral ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, “Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, ilçelerimizdeki üyelerimizi ziyaret etmek ve TOBB öncülüğünde başlatılan kampanya çerçevesinde moral vermek üzere bir günümüzü ilçelerimizdeki üyelerimize ayırdık. Son derece yoğun bir ilgi gördük. İnşallah yeni teşvik yasası ve can suyu kredilerinin kısa sürede açıklanması ile birlikte esnaf üyelerimiz rahat bir nefes alacaklardır. Kampanya Türkiye genelinde devam ediyor. İç piyasaların canlanması ve üretimin devam etmesi için tüketimin teşvik edilmesi büyük önem taşımakta olup, Oda olarak kampanya çerçevesindeki etkinliklerimiz devam edecektir.” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1593 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.6.2009 12:13:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.