Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
“Kriz Varsa Çara de Var” kampanyasına tam destek…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası¸ TOBB’un öncülüğünde “Kriz Varsa Çare De Var” sloganıyla düzenlenen “Eve Kapanma Pazara Çık” kampanyasına tam destek verdi.

Elazığ TSO öncülüğünde 09 Haziran 2009 tarihinde ilimizdeki çok sayıda esnaf  ilimiz protokol üyelerince ziyaret edilerek moral verildi. Esnaf moral ziyaretlerine Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu, F.Ü. Rektörü Prof.Dr. A.Feyzi Bingöl, Özel İdare Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ ve Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Remziye Can katıldılar.

Hürriyet meydanı, Gazi Caddesi ve Bankalar Caddesi’nde çok sayıda esnafı ziyaret ederek alış veriş yapan Elazığ Protokol vatandaşlarla da sohbet ederek alış veriş yapmanın tam zamanı olduğunu vurguladılar.

Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ¸ kampanyanın çok isabetli¸ doğru ve zamanında olduğunu belirterek¸ “Global krizle birlikte ülkemizin yaşamış olduğu bu dönem¸ herhangi bir ürüne ihtiyacı olanların alışveriş yapması için en uygun zaman. Çünkü bir çok üründe fiyatlar neredeyse yüzde elli oranında aşağıya çekilmiş durumda. Vatandaşlarımızın bu durumu fırsat bilip, çarşıya çıkılarak alışveriş yapması kendileri açısından en uygun ürünü düşük bir fiyatla alma avantajı sağlayacağı gibi piyasaların dönmesine ve istihdamın teşvikine de büyük katkı sağlanmış olacaktır. Bu vesileyle İlimiz Protokol üyeleri ile birlikte esnafımıza yaptığımız bu moral ziyareti son derece yerinde bir faaliyet olmuştur. Esnaflarımız yoğun bir ilgi göstermişlerdir. Bu vesile ile bu önemli kampanyaya destek olan ilimiz idarecilerine teşekkür ediyorum.”dedi.

Adana Sanayi Odası¸ TOBB’un öncülüğünde TESK¸ TİSK¸ TÜRK-İŞ¸ HAK-İŞ¸ KAMU-SEN¸ TİM¸ TÜSİAD VE MÜSAİD tarafından oluşturulan “Üreten Türkiye Platformu”nun “Kriz Varsa Çare De Var” sloganıyla düzenlediği “Eve Kapanma Pazara Çık” kampanyasına tam destek verdi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

      

     

Bu haber 1708 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.6.2009 12:29:27
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.