Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Toplantısı İŞGEM’de Yapıldı…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu bir ilke imza atarak bugüne kadar Odada yapılan haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı’nı 01.06.2009 tarihinde İŞGEM’de yaptı.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu toplantısına İŞGEM Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Solmaz da katılarak İŞGEM hakkında Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyelerine bilgiler verdi.

Elazığ TSO Başkanı Ali Şekerdağ İŞGEM’de yapılan Odamız Yönetim Kurulu Toplantısı ile ilgili vermiş olduğu bilgilerde, Odanın ilimizdeki tüm ekonomik kuruluş ve örgütlerle en üst düzeyde diyaloglarını geliştirmeyi arzu ettiğini belirterek, “Bu düşüncelerle Odamız tarihinde bir ilk olarak Yönetim Kurulu Toplantımızı İŞGEM’de gerçekleştirdik. Elazığ TSO İŞGEM’in kurucu ortaklarındandır. Bu nedenle büyük oranda hisse sahibi olduğumuz bu merkezin yapısı ve çalışmaları ile ilgili olarak Yönetim Kurulumuzun daha yakından bilgi sahibi olmasını arzu ettik. Oda olarak tüm sivil toplum kuruluşları, ekonomiyle ilgili kurumlar ve diğer meslek örgütleri ile diyaloglarımızı en üst düzeye çıkarıp İlimize daha etkili hizmetler vermek istiyoruz. Bu doğrultuda şehrin kenetlenmesi, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesinin önemli olduğunu düşünüyoruz. İŞGEM ile başlatmış olduğumuz bu yeni açılımımız bu anlamda tüm kurumları kapsayacak şekilde devam edecektir.”

 

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1875 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.6.2009 17:13:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.