Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Odamız üyelerinin uygun koşullarda kredi ihtiyaçlarının karşılanması ve bankacılık hizmetlerinden daha üst düzeyde yararlanmaları amacıyla 27 Mayıs 2009 tarihinde Odamız ile Garanti Bankası A.Ş.Elazığ Şubesi arasıda bir protokol imzalandı.

Elazığ TSO Başkanlık Makamında gerçekleştirilen imza töreninde, Protokol Başkan Ali Şekerdağ ile Garanti Bankası A.Ş. Elazığ Şube Müdürü Hasan İpekten ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi Özlem Tekataş tarafından imzalandı.

Kredi vadesi 60 ay olan protokol çerçevesinde destek üst limiti 250.000 TL olarak belirlenirken, güncel kredi faiz oranının ise 1.84 olduğu ifade edildi. İmzalanan protokol ile KOBİ’lere ayrıca 16 adet sektör paketi ile de hizmet verileceği belirtildi.

KOBİ’lerin yararlanabilecekleri destek paketleri:

-AB Destek Paketi, Eczane Destek Paketi, Eğitime Destek Paketi, Gıda Toptancıları Sektör Paketi, Hizmet Destek Paketi, İhracat Destek Paketi, İmalat Sanayi Paketi, Kadın Girişimci Destek Paketi, KOBİ Proje Kredileri, Lojistik Destek Paketi, Mobilya Sektör Paketi, Oto Yan Sanayi Destek Paketi, Taksilere Destek Paketi, Tarım Destek Paketi, Ticaret, Sanayi ve Esnaf Odası Kredileri, Turizm Destek Paketi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 1706 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.5.2009 10:03:34
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.