Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Odamız ve Milli Prodüktivite Merkezi (MPM) arasında yapılan protokol ile 2008 yılında Elazığ’da uygulanan “Elazığ Verimliliği Artırma Projesi” kapsamında Elazığ’daki özürlülere yönelik olarak verilen üç ayrı eğitimlere katılanlara yönelik belgelendirme töreni Elazığ TSO Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Feyzi Bingöl, MPM Genel Sekreteri Kerim Ünal, MPM Yönetim Kurulu Üyesi ve Elazığ Ziraat Odası Meclis Başkanı Bekir Şinasi Özdemir, Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal, İş Kur Elazığ İl Müdürü Eyüp Güler, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet İncidelen, MPM Eğitim Bölüm Başkanı Yıldız Artar, Eğitim Şefi Ahmet Koç, Altı nokta Körler Derneği Elazığ Şubesi, Elazığ Şefkatli Eller İşitme ve Konuşma Engelliler Derneği Yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kursiyerler katıldı.

36 kursiyere belgelerinin verildiği törende, projenin uygulanmasında emeği geçen kurum ve kuruluşlara da plaket verildi. Odamız adına MPM Genel Sekreteri Kerim Ünal tarafından verilen plaketi Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Gökçe aldı.

Törenin ardından Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gökçe tarafından Elazığ TSO Başkanlık makamında kabul edilen, MPM Genel Sekreteri Kerim Ünal, MPM Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Şinasi Özdemir ile MPM Eğitim Bölüm Başkanı Yıldız Artar, Odamız Meclis Başkanı Nuri Önal ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Remziye Can ile bir süre görüştü.

MPM Genel Sekreteri Kerim Ünal daha sonra Odamızın projeye olan katkılarından ötürü MPM’nin bir plaketini takdim etti.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 2297 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.5.2009 18:13:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.