Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 “Sosyal Güvenlik Haftası” nedeni ile Elazığ Sosyal Güvenlik İl Müdürü Esat Ceylan ile kurum personeli 11 Mayıs 2009 tarihinde Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Meclis Başkanı Nuri Önal ile görüştüler.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette SGK İl Müdürü Esat Ceylan ziyaret dolayısı ile yaptığı açıklamada hafta nedeniyle kurum ve kuruluşları ziyaret ettiklerini belirtti. Ceylan değerlendirmesinde, “ Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamız sürekli olarak kurumumuzun çalışmalarını desteklemiş ve her platformda müşterek çalışma ortamı oluşturmuştur. Bu vesile ile Sayın Meclis Başkanımız şahsında Elazığ TSO’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.
Elazığ TSO Meclis Başkanı Nuri Önal’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek: “Sosyal Güvenlik Haftanızı en içten dileklerimle kutluyorum. Çalışmalarınızda kolaylıklar diler, tüm personelinize ve size başarılar temenni ederim. Küresel ekonomik krize bağlı olarak ülkemiz bilindiği gibi zor ekonomik koşullardan geçiyor. Böylesi zor günlerde özellikle kayıtlı istihdam sağlayan Odamız üyesi işyerleri daha ciddi sıkıntılar yaşıyor. Biz özellikle bu dönemlerde işten çıkarmaların olmamasını arzu ediyoruz. Hükümetinde çeşitli ekonomik tedbirlerle bunun önüne geçme çalışmaları var. Umuyoruz ki, ülkemiz ve ilimiz bu dönemi daha az hasarlarla atlatarak büyüme sürecini yineden yakalar. Bu vesile ile, ziyaretiniz için Elazığ TSO camiası adına teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları çerçevesinde 11 Mayıs 2009 tarihinde düzenlenen programda Odamıza katkılarından ötürü bir plaket verildi. SGK İl Müdürü Esat Ceylan tarafından verilen plaketi Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Gökçe aldı.

Bu haber 1879 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.5.2009 11:42:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.