Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Odamız bünyesinde bulunan Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu ve Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD) tarafından 23 Nisan’da Harput Yetiştirme Yurdu’ndaki çocuklarımıza yönelik bir program gerçekleştirildi.

23 Nisan’ı dünya çocuklarına armağan eden Ulu Önder Atatürk’ün ‘Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir’ sözünden hareketle bu anlamlı günde Harput Yetiştirme Yurdunda kalan çocukları yalnız bırakmayan ELİKAD Başkanı Prof.Dr.Yasemin Açık, Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Remziye Can ve kurul üyeleri Odamız tarafından hazırlanan hediyeleri çocuklara dağıtırken 23 Nisan pastasını da hep birlikte kestiler.

Harput Yetiştirme Yurdu Müdürü Şahabettin Can, Odamız organizasyonunda yapılan etkinliğin kendileri ile birlikte tüm çocukları mutlu ettiğini belirterek, “Böylesine anlamlı bir günde Atamızın dünya çocuklarına armağan ettiği bir günü bizimle geçiren ELİKAD ve Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın yalnız olmadığını gösteren bu girişimler son derce büyük anlam ifade ediyor. Bu vesile ile çok teşekkür ediyorum.”dedi.

ELİKAD Başkanı Prof.Dr. Yasemin Açık ile Elazığ Kadın Girişimciler Kurul Başkanı Remziye Can’da değerlendirmelerinde, daha önce Düşkünler Yurdunda yapılan bir etkinlik ile yaşlı ve kimsesiz insanlarla birlikte olduklarını, bu kez dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Bayramında Harput Yetiştirme yurdunda kalan çocukların yanında olmak istediklerini belirterek, son derce duygusal anların yaşandığını ve bu tür faaliyetlerinin devam edeceğini söylediler.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi OdasıBu haber 2340 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.4.2009 10:32:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.