Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Ülkemiz, demokrasinin vazgeçilmezi olan seçim sınavından başarıyla geçmiş bulunmaktadır. Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde ki seçimler de Elazığ halkına yakışır bir olgunlukta ve yüksek bir katılımla gerçekleşmiştir. 

Geride kalan seçim sürecinin ardından, artık siyasi rekabet bitmiş ve hizmet dönemi başlamıştır. Ekonomide orta ve uzun vadeli kalıcı önlemlerin alınmasına ihtiyaç duyulan şu günlerde yerel yönetimlerin özellikle sivil toplum kuruluşları ile bir güçbirliği yapması, bu güç birliği sonucunda ortaya çıkan sinerji ve ortak akıl doğrultusunda hareket ederek, “birlikte yönetim” anlayışında birleşip, ilimizin var olan öncelikli sorunlarının çözümü yönünde elbirliği ile çalışma yapmaları elzemdir.   

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak; karşılıklı diyalog ve işbirliği içinde kentin her türlü sorununun çözüleceğine, birlik ve bütünlük içinde engellerin aşılacağına inancımız tamdır. Bir bütün ve tek vücut olarak hareket edildiğinde ilimizin ulusal ve uluslar arası anlamda bir marka kent olamaması için hiçbir engel yoktur. Ülkemizde yaşanabilir ilk 10 il arasında bulunan, ayrıca cazibe merkezi konumunda değerlendirilen ilimizin, tüm zenginliklerinin sermaye olarak görülüp, gelecek nesillere taşınması adına üzerimize düşen sorumluluklardan kaçınmadan çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle 29 Mart 2009 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerde centilmence bir yarışın içerisine giren tüm siyasi partilerimizi ve değerli adaylarını Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası camiası olarak tebrik ediyor, seçimleri kazanan ve beş yıl boyunca il, ilçe ve beldelerimizin yönetimlerini üstlenen tüm başkanlarımızı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Saygılarımla…

Ali ŞEKERDAĞ

Yönetim Kurulu Başkanı

Bu haber 1452 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.4.2009 10:18:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.