Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin Akyıl, 11 Mart 2009 tarihinde Odamızı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Akyıl’ın ziyaretine Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ’da katıldı. Başkan Ali Şekerdağ ile görüşen Akyıl yaptığı değerlendirmede, Bölge odaları olarak müşterek hareket etmenin önemine değinerek, “Bugün hem Ticaret Borsamızı hem de Ticaret Odamızı ziyaret ederek yeni dönemde başarı dileklerimizi sunmak için buradayız. Her iki Odamızda da yapılan seçimler sonucunda yeni bir dönem başlamıştır. Biz bu dönemde tüm bölge odaları olarak müşterek hareket edip sorunların daha kısa yoldan ve güç birliği sağlanarak çözümünden yanıyız. Bu doğrultuda önemli çalışmalara imza atan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha yinelemek istiyorum.”dedi.

ETSO Başkanı Ali Şekerdağ ise değerlendirmesinde TOBB Yönetim Kurulunda komşu ilimiz Diyarbakır Ticaret Borsasının temsil edilmesinin tüm bölge illeri için büyük anlam ifade ettiğini belirterek, “Sayın Akyıl TOBB nezdinde aslında tüm bölgemizi temsil etmektedir. Bu nedenle bu dönemde başta sorunlarımız olmak üzere yeni projelerimizde katkılarını bekliyoruz. İşbirliği imkanlarının da en üst düzeye çıkartılması hususunda ki temennilerine katılıyoruz. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm bölge odalarının bir araya gelmesinden ve ortak karar alma sürecine katılmasından yanayız. Bu anlamda Sayın Akyıl’ın ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz.”dedi.

Bu haber 1612 defa okundu.
Ekleme Tarihi :12.3.2009 11:50:16
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.