Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
         Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ Elazığspor Kulübü Başkanı Ali Cipli, kulüp yöneticileri ve futbolcularla akşam yemeğinde bir araya geldi.

       

  Taşkonak Lokantasındaki yemeğe Vali Muammer Erol, Fırat Üniversitesi Rektörü A. Feyzi Bingöl, Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Bağrıyanık, İl Jandarma Komutanı Albay H. Abdullah Doğan ve İl Emniyet Müdürü Fahrettin Coşkun da katıldı.

        Vali Muammer Erol konuşmasında kendisinin alkışları hak etmediğini; alkışı hak edenlerin Elazığsporlu futbolcular ve hocalarının olduğunu belirterek, “Onlar Malatya’da ve geçtiğimiz Pazar günü de Adıyaman karşısında ikişer ikişer golleri sıralamasaydı bugün burada; bu şevkle olmazdık, olamazdık. Barajdı bu iki maç. Futbolcu kardeşlerim bu barajı aslanlar gibi geçtiler. Her maça 3 puan için çıkalım, elimizden geleni yapalım. Elazığspor’un bu inancımızı boşa çıkarmayacaklarını biliyorum“ dedi ve maçlarda gol atan futbolculara takım elbise hediye edeceğini söyledi.

      Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ ise kendisinin de eski bir sporcu olduğunu belirterek, sporcuların başarısında moral-motivasyonun büyük önem taşıdığını; bu nedenle Elazığspor’a her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Bu haber 1734 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.2.2009 09:58:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.