Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Kadın girişimcilere yönelik bilgisayar kursu 2. dönemi tamamlandı

 

  • Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetini sürdüren Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen ve ETSO bünyesinde kurulu bulunan bilgisayar laboratuarında kadın girişimcilere yönelik olarak başlatılan bilgisayar kurusunun ikinci dönemi 26 Şubat 2009 tarihi itibarı ile tamamlandı.

İkinci dönem kursunun tamamlanması nedeniyle kursiyerler tarafından düzenlenen kokteyle katılan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Odamızın kadın girişimcilere yönelik başlatmış olduğu kurs faaliyetinin devam edeceğini belirterek, kursa katılanlara başarılar diledi.

ETSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Remziye Can’ın da katıldığı kokteylde bir değerlendirmede bulunan Başkan Şekerdağ, bilgisayarın artık yaşamımızın bir parçası haline geldiğini belirterek, “Gerek kendi işini kuracaklar için gerekse iş arayanlar için artık bilgisayar kullanımı son derece önemli ve vazgeçilmez bir özellik haline gelmiştir. Bu nedenle Odamız imkanları ile ETSO Kadın Girişimciler Kurulumuz tarafından organize edilen bu kursumuzu tamamlayan tüm kursiyerlerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz. Umuyorum ki, almış olduğunuz bu eğitimler sizlere yararlı olur. Oda olarak başta kadın girişimciler olmak üzere tüm üyelerimize ve halkımıza bu tür hizmetlerimiz artarak devam edecektir.”dedi.

Bu haber 2040 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.2.2009 09:11:40
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.