Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili M.Necati Çetinkaya ETSO yeni Yönetim Kuruluna tebrik ziyaretinde bulundu.

25 Şubat 2009 tarihinde Elazığ Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu ve çok sayıda partili ile Odamızı ziyaret eden Çetinkaya’yı ETSO Meclisinde ağırlayan Odamız Meclis Başkanı Nuri Önal, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri bir toplantı yaparak görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Başkan Şekerdağ, önemli bir devlet tecrübesi bulunan ve hükümetin önemli bir kademesinde bulunan ilimiz milletvekili Necati Çetinkaya’nın birikimlerinden ve önderliğinden istifade etmek istediklerini belirterek, “Sayın Çetinyaka ilimiz için önemli bir şanstır. Kendilerinin temsil ettikleri makam ilimiz açısından önemli projelerin gerçekleştirildiği ve bundan sonrada büyük beklentilerimizin olduğu bir makamdır. Bu nedenle biz Oda olarak ilimizin çözüm bekleyen sorunlarında sürekli olarak kendileri ile istişare halinde olacağız. Hazırlayacağımız projelerimizde ve raporlarımızda Sayın Çetinkaya’nın desteğini talep edeceğiz. Çünkü biz ilin ekonomik ve sosyal olarak kalkınması ve gelişmesi için çalışan mesleki bir sivil toplum kuruluşuyuz. Bu nedenle gerek sivil toplum kuruluşları ile gerekse yerel yönetimler ve tüm kuruluşlar ile en üst düzeyde diyaloglarımızı geliştirmek istiyoruz. Bu düşünceler ile Odamıza nezaket ziyaretinde bulunarak bizleri onurlandıran Sayın Milletvekilimize en derin teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

Toplantıda bir değerlendirme yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili M.Necati Çetinkaya’da Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir bayrak ve hizmet yarışı olduğunu ve bu yarışın bittiğini ifade ederek, “Ben bu yarışta Elazığ iş dünyasının teveccühünü kazanarak bu hizmet yarışına soyunmuş olan tüm arkadaşlarımızı kardeşlerimizi öncelikle kutluyorum. İlimize en iyi hizmeti vereceklerinden zerre kadar şüphem yoktur. Şunun çok iyi bilinmesini istiyorum ki, Ankara’da ilimiz için olumlu her türlü projenin sonuna kadar arkasında olacağız. O gün içerisinde çözülecek bir problem var ise bilinsin ki o iş o gün çözülecektir. AK Parti olarak ilimize kazandırdıklarımız ortada bu vesile ile Odamızla iyi ilişkiler ile bu hizmetlerimizin artarak devam edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Bu düşünceler ile ben Sayın Başkan Ali Şekerdağ ve Meclis Başkanı Sayın Nuri Önal şahsında tüm birimlere seçilen arkadaşlarımızı kutluyorum ve başarılar diliyorum”dedi.

Bu haber 1711 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.2.2009 10:19:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.