Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın 07 Şubat 2009 tarihinde yapılan Oda organ seçimleri sonucu oluşan 14 Meslek Komitesi toplantıları başladı.

Bu doğrultuda ilk toplantıyı 3. Meslek Komitesini Oluşturan tekstil grubu gerçekleştirdi. ETSO Meclis Salonunda yapılan toplantıya Meclis Başkanı Nuri Önal, ETSO Başkanı Ali Şekerdağ ile birlikte Melek Komitesini oluşturan Tevfik Özlü, Aydın Güler, Hikmet Süngü, Mahmut Ercan, Volkan Çiçekci, Abdulkadir Nar ve Asude Öcal katıldılar.

Meclis Başkanı Nuri Önal, tüm komite üyelerini kutlayarak başarılı bir çalışma dönemi dileklerinde bulundu. Toplantıya daha sonra katılan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ’da üyelerin teveccühü sonucu Oda da çeşitli görevler üstlenmiş olan herkesin sorumluluklarının da arttığını belirterek, “Oda seçimlerimiz sonucunda gerek Yönetimde, Mecliste ve Meslek Komitelerinde görev almış tüm arkadaşlarımız ortak sorumluluğa sahiptir. Oda’da üstlenmiş olduğumuz tüm birimlerin birbirinden üstünlüğü yoktur. Bu nedenle hep birlikte üyelerimize ve ilimize hizmet vermenin gayreti içerisinde bulunacağız. Ben sizlerin heyecanından ve çalışma azminizden eminim. Hep birlikte en güzel hizmeti sunacağımıza da yürekten inanmaktayım.”dedi.

3. Melsek Grubunu Yönetim ve Mecliste temsil eden Tevfik Özlü, Aydın Güler ve Hikmet Süngü’de yaptıkları değerlendirmelerde, bu tür toplantıların genişletilmiş ve 3. grupta bulunan tüm üyeleri kapsayacak şekilde yapılacağını belirterek, amaçlarının tabana yayılmış ve talepleri karşılayan hizmetler olduğunu vurguladılar.

3. Melek Komitesi Başkanı Mahmut Ercan ile Başkan Vekili Volkan Çiçekçi de değerlendirmelerinde birlik ve beraberlik içerisinde sektörün sorunlarına çözüm bulma ve genel beklentiler doğrultusunda hizmet vermenin gayreti içerisinde olacaklarını söylediler.

Bu haber 1932 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.2.2009 10:16:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.