Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
İşadamı Ramazan Ayhan,20 Şubat 2009 tarihinde Elazığ Konak Lokantasında, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası yeni Yönetim Kurulu ile Elazığ Ticaret Borsası yeni Yönetim Kuruluna bir yemek verdi.

Yemekde bir değerlendirme yapan işadamı Ramazan Ayhan, sivil toplum kuruluşlarının sürekli işbirliği içerisinde ilin öncelikleri hususunda bir araya gelmesinin önemini vurgulayarak, "Yapılan seçimler sonucunda yeni oluşan ETSO ve Borsamızın yeni Yönetim Kurullarını bir araya getirerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak için bu yemeği organize ettik. Yemeğimize icabet eden tüm katılımcılara en içten dileklerimle şükranlarımı sunuyorum. Kendilerine yeni dönemde başarılı hizmetler diliyorum."dedi.

Oldukca sıcak bir ortamda gerçekleşen yemekte bir değerlendirme yapan ETSO Başkanı Ali Şekerdağ ile Borsa Başkanı M.Ali Dumandağ, yasal bir zorunluluk olan Oda ve Borsa müşterek toplantılarının yanısıra tüm sivil toplum kuruluşlarının da katılımını içeren ve yılda bir kaç kez tekrarlanan geniş katılımlı toplantıların önemi üzerinde durarak, organizasyon için işadamı Ayhan'a teşekkür ettiler.

Bu haber 1875 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.2.2009 10:11:58
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.