Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
25 Şubat 2009 tarihinde Odamızı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili M.Necati Çetinkaya ve Elazığ Belediye Başkanı M.Süleyman Selmanoğlu Odamız bünyesinde faaliyetini sürdüren ETSO Kadın Girişimciler Kurulu’nu ziyaret ederek Başkan Remziye Can’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Çetinkaya’ının ziyaretinde ETSO Başkanı Ali Şekerdağ ile birlikte Elazığ Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Prof.Dr.Yasenim Açık’da bulundu.

Ziyarette kadınlara büyük önem verdiklerini belirten Çetinkaya, “Yerel seçimler öncesi Türkiye genelinde 1500 bayan arkadaşımıza belediye meclislerinde yer verdik. Bu sayı hiçbir siyasi partinin ulaştığı rakam değildir. Biz AK Parti olarak bayanlara pozitif bir ayrımcılıkla yaklaşıyoruz. İş dünyasında da yine aynı başarının gösterilmesini arzu ediyoruz. ETSO Kadın Girişimciler Kurulu’nun bu anlamda ilimize önemli fırsatlar sunacağına inanıyorum. Biz hükümet olarak her türlü yardıma ve desteğe hazırız.”dedi.

ETSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Remziye Can’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Odada bir dizi hazırlık içerisinde bulunduklarını belirterek, “Elazığ Kadın Girişimciler Derneği ile müşterek olarak Odada bir konferans ve el sanatları ile ilgili 10 gün süre açık kalacak bir sergimiz olacak. Bu faaliyetlerimize sizlerin de katılımınızı bekliyoruz. Tüm bu çalışmalarımızda bizlere büyük destek veren Sayın Başkanımız Ali Şekerdağ’a ve ETSO Yönetimine teşekkür ediyoruz.”dedi.

Bu haber 2162 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.2.2009 10:02:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.