Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ABD Adana Konsolosluğu 2. Konsolosu Leyla Ones, Odamızı ziyaret ederek, İlimiz ekonomi ve sanayisi hakkında bilgiler aldı.

ABD Adana Konsolosluğu 2. Konsolosu Leyla Ones, 20 Şubat 2009 tarihinde Odamızı ziyaret etti. Ones, Elazığ`a 2008 yılının Ağustos ayında geldiğini belirterek, o tarihte de ETSO’yu ziyare ettiğini söyledi.

Elazığ`ın kalkınmaya müsait ve kendi dinamikleri olan bir il olduğunu ifade eden Ones, “İlin gerek ticaret yapısı ve gerekse sanayi yapısının son derece canlı olduğunu görüyorum ”dedi.

Ones’i makamında ağırlayan ETSO Başkanı Ali Şekerdağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, seçimle oluşmuş olan yeni yönetim kurulunun ilin kalkınma ve gelişmesine katkı sağlamak arzusunda olduğunu belirtti.
İlin ekonomik ve sanayi yapısı ile ilgili bilgi veren Şekerdağ, ABD ile hem ticari hem de siyasi olmak üzere Ülkemizin yakın ilişkileri bulunduğunu söyledi.
Kentin, Doğu Anadolu Bölgesi`nin kesişme noktasında ticari ve sanayi yönden gelişmeye müsait bir yapısının olduğunu, son zamanlarda, mermer ve bağcılık sektörlerinin önemli bir gelişme gösterdiğini belirten Başkan Şekerdağ, Oda olarak ilin kalkınma ve gelişmesinde önemli bir misyon üstlendiklerini ifade etti.

ABD Adana 2. Konsolosu Leyla Ones’in ziyaretinde ETSO Meclis Başkanı Nuri Önal, ETSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri de yer aldılar.

Bu haber 1869 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.2.2009 16:34:47
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.