Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
07 Şubat 2009 tarihinde yapılan ETSO organ seçimleri ile belirlenen ETSO Meclisi ve 11 Şubat 2009 tarihinde yapılan Meclis Başkanı ve Meclis Başkan Yardımcıları ile Meclis Katip Üye seçimleri sonucunda oluşan yeni ETSO Meclisi 17 Şubat 2009 tarihinde ilk Meclis Toplantısını gerçekleştirdi.

Meclis Başkanı Nuri Önal başkanlığında toplanan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ilk meclis toplantısında, Başkan Önal, yeni dönemin Üyelerimize, Odamıza ve İlimize hayırlı olmasını dileyerek, “Odamızda bir bayrak yarışı olmuştur ve bu süreç artık geride kalmıştır. Şimdi artık tüm üyelerimize birlik ve beraberlik içerisinde hizmet zamanıdır. Dünya ile birlikte Ülkemiz ve ilimiz ticari hayatı içerisinde bulunan tüm kesimler büyük ekonomik sıkıntılar içerisindedir. Bu nedenle tüm Meclis Üyelerimizin birlik ve beraberlik içerisinde elbirliği ile hizmet etmenin gayreti içerisinde olacaklarından şüphem yoktur. Bu vesile ile ben hepinize teşekkür eder, başarılar dilerim”dedi.

Toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, Yönetim Kurulu faaliyetleri ile ilgili bilgiler vererek gündemdeki maddeleri Meclis Üyelerinin dikkatine sundu.

Bu haber 1898 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.2.2009 11:15:38
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.