Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
11 Şubat 2009 tarihinde yapılan seçimler sonucunda Ali Şekerdağ başkanlığında oluşan ETSO Yönetim Kurulu’na tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Çok sayıda dernek, vakıf, kurum ve kuruluşlar ile birlikte, Odamız üyeleri ile meslek örgütlerinin de ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda 17 Şubat 2007 tarihinde Odamızı ziyaret eden Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem ve Birliğe bağlı çok sayıda Oda başkanı, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Şekerdağ’a yeni dönemde başarı dileklerinde bulundular. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan ESOB Başkanı Cemil Erdem, “İlimizde Oda ile Birliğimiz arasında çok güzel işbirliği bulunmakta ve bu doğrultuda ilimiz için çok sayıda ortak çalışmada bir araya gelinmiştir. Biz şuna inanıyoruz ki, Sayın Başkanımız Ali Şekerdağ ile bu ilişkiler daha ileri seviyelere gidecek ve ticaret ile iştigal eten tüm esnaflarımıza daha güzel hizmetler sunulacaktır. Bu vesile ile biz birliğe bağlı tüm Oda başkanlarımız ile birlikte bugün Sayın Başkanımıza başarı dileklerimizi sunmaya geldik. Kendilerine ve tüm Yönetim Kuruluna başarılar diliyoruz.”dedi.

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan ETSO Başkanı Ali Şekerdağ’da toplumun tüm kesimleri ile istişare eden, katılımcı, şeffaf ve müşterek çalışmaya hazır bir Oda ve yönetim olduklarını belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu haber 1832 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.2.2009 15:37:28
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.