Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın 11 Şubat 2009 tarihinde yapılan seçimler sonucunda oluşan yeni Yönetim Kurulu Ali Şekerdağ başkanlığında 16 Şubat 2009 tarihinde ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ, seçimlerin artık geride kaldığını belirterek, yeni hizmet döneminin Odamıza, Üyelerimize ve tüm organlara seçilenlere hayırlı olmasını diledi.

Şekerdağ değerlendirmesinde, “Odamız Üyelerinin teveccühü ve güveni neticesinde bu makamlara gelmiş bulunuyoruz. Amacımız başta üyelerimiz olmak üzere halkımıza hizmet etmektir. Odamızda bir bayrak yarışı olmuş ve bu yarışta bir dönem görev bizlere verilmiştir. Bu güvene tüm arkadaşlarımızın layık olacaklarından şüphem yoktur. Dolayısı ile şimdi artık hizmet zamanıdır. Bu nedenle Yönetim Kurulumuzun Odamızın faaliyetleri  ile ilgili çalışmaları yakından takip edilebilmesi için bugün Teknokent konusunda değerli hocamız Sayın Prof.Dr.Erhan Akın ile Odamız bünyesinde faaliyet gösteren KOSGEB Tip 2 Sinerji Odağı Yöneticisi Sayın Yrd.Doç.Dr. Ahmet Orhan bilgi vereceklerdir. Odamızın tüm birimler itibarı ile en yüksek performansla hizmet etmeleri hususunda bugün çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz.”dedi.

Toplantıda  Prof.Dr.Erhan Akın ile KOSGEB Tip 2 Sinerji Odağı Yöneticisi Yrd.Doç.Dr. Ahmet Orhan’ın yaptığı bilgilendirmenin ardından Yönetim Kurulu Üyelerinin de çeşitli sorularını cevaplandırdılar.

Bu haber 1772 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.2.2009 14:39:13
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.