Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SERDAR “HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ”NDE BULUNDU

TBMM Başkanlık Divanı ve Elazığ eski Milletvekili Ömer Serdar, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Serdar: Makamlar Geçici Hizmet Bakidir…

Başkan Arslan’ı makamında ziyaret eden Serdar, yoğun gündem ve araya giren seçimler nedeniyle teşekkür ziyaretinin yeni nasip olduğunu belirterek, “Sayın Başkanım öncelikle hem bizlerin hem sizlerin yoğun gündeminiz nedeniyle görüşmemiz ancak bugüne nasip oldu. Ben öncelikle sizlere ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarınıza başarılar diliyorum. Elazığ ve ülkemiz için çok güzel çalışmalar ve hizmetler vereceğinize eminim. Sizleri yakından takip ediyoruz. Buralar elbette hizmet makamıdır. Üyelerin ve tüm toplumun beklentilerinin karşılanması noktasına gayretlerinize şahidiz. Makamlar geçici hizmet ise bakidir. Biz hizmet verdiğimiz dönem içerisinde gerek ilimize gerek ülkemize elimizden gelen tüm gayreti göstererek çalıştık. İlimizi en üst düzeyde temsil ettik. Bu hizmetlerimiz bundan sonraki dönem içinde de devam edecektir. Ben bu düşüncelerle sizlere başarılar diliyor, her zaman yanınızda yer alacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.  

Arslan: Elazığ İş Dünyası Adına Teşekkür Ediyoruz…

Başkan ARslan’da Serdar’a nazik ziyareti ve temennileri için teşekkür ederek, “Sayın Ömer Serdar, ilimizi tarihte ilk olarak TBMM Başkanlık divanında başarı ile temsil etmiştir. Görev yaptığı dönem içerisinde ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için tüm gayretlerini göstermiştir. Ben bu vesile ile iş dünyamız adına kendisine teşekkür ediyorum. İfade ettikleri gibi makamlar geçici ancak hizmet bakidir. Bizde aynı düstur ile bulunduğumuz makamda üyelerimize ve şehrimize hizmet vermenin gayretindeyiz. Sayın Serdar, siyaset tecrübesi ve görev ve sorumluluk aldığı makamlar itibarı ile ilimizin yetiştirmiş olduğu önemli bir değerdir. Kendisinin çok daha uzun yıllar boyunca ilimize ve ülkemize başarılı hizmetler vereceğinden şüphemiz yoktur. Tekrar nazik ziyareti için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 259 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.8.2018 15:18:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.