Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

FMD EĞİTİM KURUMLARI İLE PROTOKOL

Elazığ’da Faaliyet gösteren FMD Eğitim Kurumları ile Elazığ TSO arasında imzalanan protokol ile Elazığ TSO Üyelerinin aile bireyleri indirimli olarak kurs imkanlarından istifade edecek…

İndirim ve Vade Uygulanacak…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile FMD Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Murat Döğüş tarafından imzalanan protokol ile Elazığ TSO Üyelerinin aile bireyleri; ilkokul, ortaokul, lise ve mezunların kurs ücretleri yüzde 15 indirimli olacak. Saatlik özel ders ücreti de 80 TL’den 60 TL’ye indirildi. Protokol 01 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olacak olup, kurs ücretleri de 8 taksit halinde ödenebilecek.


ARSLAN: Protokolün Hayırlı Olmasını Diliyorum…

Hazırlanan protokolü imzalayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “Üyelerimizin aile bireylerinin geleceğe hazırlanırken ihtiyaç duymuş oldukları alan yada genel olarak eğitim ihtiyaçlarının karşılanması hususunda ilimizde kendi alanında saygın bir kurum olan FMD Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fethi Murat Döğüş ile bir protokol imzalamış bulunmaktayız. Protokolün hem üyelerimize hem de işletmeye hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. FMD Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Murat Döğüş’te Başkan Arslan’a teşekkür ederek, Elazığ eğitim seviyesinin yükselmesi ve başta çocuklar olmak üzere gençlerin geleceğe daha iyi hazırlanması noktasında bu işbirliğinin önemli yarar sağlayacağını söyledi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 372 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.8.2018 15:16:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.