Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Elazığ TSO Koşusu’nu SAWYER Kazandı

14 Ağustos Salı günü Elazığ Hipodromu’nda 12’incisi düzenlenen Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Koşusu’nu Hüseyin Çiçek’in sahibi olduğu SAWYER isimli safkanı, jokey Ersin Kılık ile kazandı.

 

Yarışlar Heyecan Yarattı…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte çok sayıda yarış severin yoğun ilgi gösterdiği ve büyük bir heyecanın yaşandığı yarışı kazanan Sawyer kariyerine 10. Birinciliği elde etti.

Üç ve yukarı yaşlı 10 safkan İngiliz atının kum pistte 1200 metre  mesafede birincilik mücadelesi verdikleri koşuda ikinciliği geçen yıl olduğu gibi KARA MAHMUT elde ederken, NEW ALAÇAT üçüncü, SIMENTAL da dördüncü oldu. Koşuyu kazanan SAWYER  için bitiriş derecesi 1.14.36 olurken farklar 1,5 boy – 4,5 boy – ½ boy şeklinde sonuçlandı.

Koşuyu kazanan atın sahibi adına Şehmuz Erkuş’a kupayı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan verdi. Şeref tribününde gerçekleştirilen törende, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Tavuş koşuyu kazanan safkanın jokeyi Ersin Kılık’a hediye,  Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili Veli Aksu da Elazığ Hipodromu Müdür Vekili Bekir Hekimoğlu’na günün anısına çiçek takdim etti.

 

ARSLAN: Elazığ adına önemli bir tanıtım yapılıyor

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN, yarışlar sonrası yaptığı değerlendirmede Türkiye genelinde sınırlı sayıda hipodrom olduğunu belirterek, “Elazığ hipodromu Ülkemizin görsellik anlamında en güzel yerleşkesine sahip. Hipodrom ilin tanıtımına çok önemli bir katkı sağlamakta ve düzenlenen yarışlar canlı olarak ülke genelinde izlenmektedir. 12’ncisi koşulan Elazığ TSO Kupası Koşusu da geleneksel bir yapıya kavuşmuş ve iş dünyası adına yapılmaktadır. Bu yıl yapılan koşuyu kazanan at sahibi başta olmak üzere jokey ve tüm emeği geçenleri kutluyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 338 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.8.2018 13:35:57
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.