Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ÜÇ BAKAN YARDIMCISI ELAZIĞ’IN GÜCÜNE GÜÇ KATACAKTIR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Milli Eğitim, Tarım ve Orman ile Milli Savunma Bakan Yardımcılıklarına Elazığlı bürokrat ve siyasetçilerin atanmasını iş dünyası olarak büyük bir memnuniyet karşıladıklarını ifade etti.

İLİMİZ İÇİN YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR…

Başkan Arslan yaptığı değerlendirmede “Elazığ’ın çok önemli üç Bakanlıkta, Bakan Yardımcısı statüsünde temsil edilecek olması ilimiz için çok önemli bir dönemin başladığını göstermektedir. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Reha Denemeç, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Hadi Tunç ve Milli Savunma Bakan Yardımcılığına Sayın Şuay Alpay getirilerek, bu atamalar Resmi Gazetede yayımlanmıştır.

Elazığlı bürokratların Cumhurbaşkanlığı yeni hükümet sisteminde oluşturulan kurum ve kuruluşlar ile bakanlıklarda daha fazla görev alması hususunda sivil toplum kuruluşları olarak Sayın Cumhurbaşkanımızdan talebimizin büyük oranda karşılanmasının bugün mutluluğunu yaşamaktayız. Bu vesile ile iş dünyamız adına Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı arz ediyoruz.

Her üç Bakan Yardımcımızda ülkemize çok önemli hizmetlerde bulunmuş deneyimli isimlerdir. Bu isimlerin başta ilimiz olmak üzere ülkemize çok değerli hizmetler vereceğinden şüphemiz yoktur. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimiz için başlamış olan bu yeni dönemi en iyi şekilde değerlendirmek için tüm sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte Sayın Bakan Yardımcılarımızla koordineli ve işbirliği halinde çok güzel çalışmalar yapacağımıza inanmaktayım.

Ben bu düşüncelerle Sayın Denemeç, Sayın Tunç ve Sayın Alpay’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 280 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.8.2018 13:17:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.