Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞSPOR İLİMİZİN EN ÖNEMLİ TANITIM YÜZÜDÜR

Elazığspor Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Başkan Arslan, Elazığspor’un ilimizin en önemli tanıtım yüzü olduğunu ifade etti…

 

Sürdürülebilir Şeffaf Bir Yönetim Anlayışına İhtiyaç Var…

Elazığspor Başkanı Yümlü ve Yönetim Kuruluna başarılar dileyen Elazığ TSO Başkanı Arslan, “Haziran ayı içerisinde yapılan olağanüstü kongre sonucu uzun bir süreden beri kamuoyunu ve spor camiasını meşgul eden Elazığspor Yönetimi hususu çözüme kavuşmuştur. Elazığspor yönetimi çok eski yıllara dayanan bir süreçten beri hep yönetimleri, harcamaları, bütçeleri, transferleri tartışma konusu olmuş, bu kulübe maddi ve manevi bir çok hizmeti olan kişiler bile zan altında adeta tövbe ederek adeta yönetimlerden kaçmışlardır. Dolayısı ile kulübün sürdürülebilir kurumsal bir yönetime ve şeffaf, hesap verebilir bir mali yapılanmasına ihtiyaç var. Bunlar sağlanmadığı takdirde geçmişten günümüze Elazığspor’a bakış açısı aynı olacaktır. Bu kulübe maddi destek sağlayan insanlar da verdikleri paraların nereye nasıl harcandığını bilmek istiyor. Bu beklenti herkesin hakkı. Biz iş dünyası olarak bugüne kadar her zaman Elazığspor’un yanında yer aldık. Elazığspor hep iş dünyasının sağlamış olduğu maddi desteklerle ayakta kalabildi. Ancak özellikle son yıllarda eski ve yeni yöneticilerin birbirlerini ağır itham ve suçlamaları herkesimin kulübe mesafeli durmasına neden olmuştur. Bu imajın değiştirilmesi noktasında sizlere çok büyük bir görev düşüyor. Biz iş dünyası olarak ilimizin en önemli tanıtım yüzü olan Elazığspor’un her zaman yanındayız. Yediden yetmişe toplumu oluşturan her bireyin ortak paydası olan Elazığspor bu şehrin bir markasıdır. Bu markanın yükselmesi noktasında atacağınız her olumlu adımı biz desteklemeye devam edeceğiz. Bu düşüncelerle sizlere ve Elazığsporumuza yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Elazığspor Başkanı Yümlü’de iş dünyasının Elazığspor’un yanında yer almasının büyük önem taşıdığını belirterek, oluşturulan yeni yönetim kurulu ile birlikte çok önemli bir mücadele vereceklerini ve tüm Elazığ halkının destekleriyle Elazığspor’u hak ettiği yere taşıyacaklarına inandıklarını söyledi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 353 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.7.2018 16:26:31
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.