Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ARSLAN MHP VE İYİ PARTİ YÖNETİCİ VE ADAYLARIYLA GÖRÜŞTÜ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan 24 Haziran 2018 seçimleri öncesinde siyasi parti yöneticileri ve milletvekili adaylarının ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor.  

 

SİYASET KURUMU TOPLUMA HİZMET ETMEK İÇİN VARDIR

Ziyaretler kapsamında MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ve milletvekili adayı Prof.Dr. Orhan Özbey ve parti yöneticilerini kabul eden Başkan Arslan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu ziyarette, seçimlerin ülkemize ve ilimize hayırlı olması mesajında bulunarak başarılar temenni etti.

Elazığ İYİ Parti İl Başkanı Mevlut Or ile Milletvekili adayları Yavuz Temizer, Kerim Eflatun, Ali Yücel Uygur, M.Kemal Atikeler ile parti yöneticilerini makamında ağırlayan Başkan Arslan, seçim çalışmalarının ilimizde centilmenlik içinde devam ettiğini belirterek tüm parti ve adayları tebrik etti.

Yapılan görüşmelerde Elazığ TSO’nun tüm siyasi parti ve adaylara eşit mesafede yer aldığını belirten Başkan Arslan, “Odamız yönetim organlarında her siyasi görüşten ve düşünceden arkadaşlarımız var. Burası siyaset üstü bir kurum. Bizim önceliğimiz ilimiz istihdamına, üretimine, ihracatına ve büyümesine katkı sağlayacak icraatlar yapmak. Elbette bunları yaparken siyaset kurumu ile uyum içerisinde ve müştereklik sağlayarak çalışmak istiyoruz. Siyaset kurumunun da öncelikli hedefinin topluma ve ülkemize hizmet vermek olduğu düşüncesiyle inşallah 24 Haziran seçimleri sonrasında ilimiz ve iş dünyamız için neler yapılabileceği hususunu daha geniş katılımı toplantılarla yeniden değerlendireceğiz. Ben bu düşüncelerle Odamızı ziyaret eden tüm siyasi parti yöneticilerine ve milletvekili adaylarımıza başarılar temenni ediyorum” dedi.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 304 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.6.2018 17:27:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.