Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  

BULUT VE EROL’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Elazığ birinci sıra milletvekili adayı Metin Bulut ile CHP Elazığ birinci sıra milletvekili adayı Güresel Erol, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. Başkan Arslan’da her iki milletvekili adayına 24 Haziran seçimlerinde başarılar diledi.

 

Elazığ TSO Siyaset Üstü Bir Kurumdur…

Ak Parti milletvekili adayı Metin Bulut ile CHP milletvekili adayı Güresel Erol’u, Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, Elazığ TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle karşılayan Başkan Arslan, her iki milletvekili adayı ile ayrı ayrı görüşmede bulundu.

Yapılan görüşmelerde her iki adaya 24 Haziran seçimlerinde başarılar dileyen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan Elazığ TSO’nun siyaset üstü bir kurum olduğunu belirterek, “Bugün ülkemizin iki önemli siyasi partisinin Elazığ birinci sıra milletvekili adaylarını Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizle birlikte karşıladık. Elazığ TSO ilimizin en büyük sivil toplum kuruluşudur.

Biz bu kurumun seçilmiş yöneticileri olarak tüm siyasi partilere ve adaylara aynı mesafedeyiz. Ancak, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi elbette siyaset kurumu ile müşterek hareket edilerek istenilen noktaya getirilebilir. Biz bu düşüncelerle ilimizin ve halkımızın menfaatine olan her çalışmada siyasetçilerimizin yanındayız. İlimizi kalkınmışlık ve gelişmişlikte hak ettiği noktaya gelmesi için siyaset kurumu, sivil toplum kuruluşları, bürokrasi ve yerel yönetimler başta olmak üzere müşterekliğin ve ortak aklın oluşturulmasının önemini biliyoruz. Her iki milletvekili adayı da bizimle aynı düşüncede olduklarını belirterek,  24 Haziran sonrasında çok daha sık bir araya geleceğimizi ifade etmişlerdir.

Bu düşüncelerle nazik ziyaretleri için her iki adayımıza da teşekkür ediyor, sürecin ilimize, ülkemize ve kendilerine hayırlı olması dileklerimle başarılar diliyorum” dedi. 

Ziyaretlerde Ak Parti Milletvekili adayı Metin Bulut ile CHP Milletvekili adayı Gürsel Erol’da Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar ve Elazığ TSO Yönetim organlarına seçilenlere başarılar dilediler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 432 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.5.2018 11:17:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.