Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  

AĞAR, ELAZIĞ’A VEFA BORCUMUZ VAR

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Ak Parti Elazığ Milletvekili aday adayı olan Tolga Ağar, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı makamında ziyaret ederek vefa borcunu ödemek için birikimleriyle Elazığ’a hizmet vermek istediğini söyledi.

Beyin Göçünü Tersine Çevirmek İstiyoruz…

Tolga Ağar ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan önceliklerinin Elazığ dışındaki Elazığlıları bilgi ve birikimleriyle yeniden kendi şehirlerine hizmete yönlendirmek olduğunu ifade etti. Arslan değerlendirmesinde, “Dostluğumuz uzun yıllara dayanan Sayın Tolga Ağar ve beraberindeki yol arkadaşlarını bugün Odamızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duymaktayım. Ağar ismi ülkemiz ve ilimiz için çok değerlidir. Sayın Tolga Ağar, uzun yıllar iş dünyasında başarılı çalışmalara imza atan değerli bir dostumuzdur.  Siyasette de adından söz ettiren Sayın Ağar’ın başarılı olacağına inanmaktayım. Odamızın seçim sürecinde üzerinde ısrarla durduğumuz temel değişim ve dönüşümün en önemli ayağı il dışındaki bilgi ve birikim sahibi hemşerilerimizin yeniden ilimize ilgi duymalarını sağlamaktır. Bu anlamda Sayın Ağar’ın Elazığ için çok önemli bir değer olacağına yürekten inanmaktayım. Ben bu düşüncelerle kendilerine başarılar diliyor, sürecin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Sayın Arslan Elazığ İçin Şans Olmuştur…

Tolga Ağar’da ziyarette yaptığı değerlendirmede Asilhan Arslan’ı uzun yıllardan beri tanıdığını ve başarıları ile gurur duyduğunu belirterek, “Sayın Arslan iş dünyasındaki başarısını Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak taçlandırmış çok değerli bir işadamıdır. Ben öncelikle kendilerine ve tüm yönetim kuruluna başarılar temenni ediyorum. Sayın Başkanımızın sözlerinde ifade ettiği gibi ilimizin beyin göçünü tersine çevirmeye ihtiyacı var. Biz Ağar ismini bu şehre ve insanımıza borçluyuz. Bu anlamda birikimlerimizle bu şehre bir değer katmak karınca misali bir damla su taşımaya adayız. Sayın Başkanım ticaretin lokomotifi olarak bizlerde siyaset ve bürokrasiyi birleştirerek Elazığ’a yeni bir ufuk katmak istiyoruz. Sayın Arslan’ın Elazığ TSO seçimleri öncesindeki sosyal medya paylaşımları ve hedefleri Elazığ’a siyasi kimlikle hizmet etme kararı almamda çok önemli bir motivasyon ve itici güç olmuştur. Bunu burada ifade etmek istiyorum. Dolayısı ile, ilimizin hizmet anlamında bu birliktelik ve çok güçlü bir lobi çalışmasına ihtiyacı olduğunu görüyorum. Ben bu düşüncelerle Sayın Başkanımıza ve bizleri bugün ağırlayan tüm yönetim kurulu üyelerine gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 384 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.5.2018 15:06:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.