Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ESKİ BAŞKAN ŞEKERDAĞ’DAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Elazığ TSO’da uzun yıllar Yönetim Kurulu Üyeliği ve iki dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulunan Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı makamında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu…

 

ELAZIĞ TSO TEMSİL VE HİZMETTE ÖNEMLİ BİR MAKAMDIR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı makamında ziyaret eden Elazığ TSO eski başkanlarından Ali Şekerdağ, Başkan Arslan ve tüm yönetim organlarına seçilenleri tebrik ederek başarılar diledi. Şekerdağ ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Uzun yıllar bu çatı altında ilimize ve iş dünyamıza hizmet verdik. 100 yıllık tarihi bir geçmişi bulunan ve toplum içerisinde saygın bir konumu bulunan bu kurum temsil ve hizmet noktasında önemli bir makamdır. Ben inanıyorum ki, Sayın Arslan ve tüm yönetim organlarında hizmete talip olan arkadaşlarımız üstlenmiş oldukları bu önemli sorumluluğu hakkıyla yerine getirecek ve önemli hizmetler yapacaklardır. Ben bu kurumda uzun bir dönem hizmet verdim. Şimdi siyaset kurumunda yine ilimize ve halkımıza hizmet verme noktasında tecrübe ve birikimlerimizle 24 Haziran seçimleri için ilimizi en iyi şekilde her platformda temsil etmek üzere aday oldum. İnşallah bu süreç ülkemiz ve ilimiz için hayırlara vesile olacaktır. Çünkü 24 Haziran seçimleri ülkemiz açısından dönüm noktası olacaktır. Ben bu vesile ile, bir kez daha sizlere başarılar diliyor, tüm halkımıza en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

DENEYİM VE BİRİKİMLERİ ÖNEMSİYORUZ…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında uzun yıllar Yönetim Kurullarında görev yapmış ve iki dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulunmuş olan Sayın Şekerdağ’ın nazik ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Biz tüm deneyim ve birikimlerin önemli olduğuna inanmaktayız. Bu vesile ile Sayın Şekerdağ her zaman görüşüne ve önerilerine açık olduğumuz çok değerli bir yöneticidir. Biz bu çatı altında bir tuğla koyarak şehrin gelişmesi ve kalkınmasına katkı sağlayan herkese müteşekkiriz. Ortak akıl ve birlikteliği esas alarak her kesimin deneyimlerinden istifade etmek suretiyle hizmetimizi geniş bir tabana yayarak bu süreci en iyi şekilde yönetmek istiyoruz. Sayın Başkanımız Şekerdağ ile bunda sonraki süreçlerde de inşallah birlikte olacağız. 24 Haziran seçimleri vesilesiyle çıkmış olduğu yolda kendilerine başarılar diliyor, sürecin kendileri ve ilimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerinde bulundu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 763 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.5.2018 15:28:21
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.