Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

01 Nisan 2018 tarihinde yapılan Elazığ TSO Meslek Grupları seçimleri sonrasında oluşan yeni yönetim organlarına tebrikler yoğun katılımla devam ediyor. Tebrikleri kabul eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, gösterilen yoğun ilgiye teşekkür etti.

 

Gösterilen Yoğun İlgiye Teşekkür Ediyoruz…

Elazığ TSO seçimlerinin tamamlanmasının üzerinden bir aylık süre geçmesine rağmen yoğun tebrik ziyaretleri devam ediyor. Tebrikleri kabul eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, gösterilen ilgiye teşekkür ederek “Seçimlerimizin üzerinden bir aylık süre geçmiş olmasına rağmen toplumun tüm kesimlerinden yoğun ziyaretleri kabul etmeye devam ediyoruz.

Seçimlerimizin ardından gerek yurtdışı gerekse ilimizde ve ülke içinde çeşitli toplantı ve programlara katılmamız nedeniyle bizleri ziyaret etmek isteyen değerli hemşerilerimizle bir arada olmadık. Programımızın uygun olduğu saatlerde görüşmelerimizi büyük bir mutlulukla yapıyoruz.

Bu süreçte Odamızı ziyaret ederek şahsıma ve tüm yönetim organlarımıza başarılar dileyen, çiçek gönderen, il dışından telefonla arayan, Sayın Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, siyasi parti il başkan ve yöneticilerimize, 24 Haziran seçimlerine hazırlanan milletvekili aday adaylarımıza, üst düzey bürokratlarımıza, yerel yöneticilerimize, akademisyenlerimize, ilimiz yöneticilerine, kamu kurum ve kuruluşlarımızın çok değerli müdürlerine, sivil toplum kuruluşlarımızın başkan ve yönetim kurullarına, iş dünyamıza, meslek örgütlerimizin başkan ve yöneticilerine, sanat ve musiki camiamıza, bankacılık ve finans sektörü temsilcilerine, dernek,  medyamıza ve toplumumuzun farklı kesimlerini oluşturan tüm vatandaşlarımıza şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkürlerimi ve şükranlarımı arz ediyorum.

Şahsım ve arkadaşlarım adına gösterilen bu yakın ilgiye layık olmak istiyoruz. Birlik ve beraberliği esas alarak başta camiamız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya gayret göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bir yandan gelen bu yoğun tebrikleri kabul ederken diğer yandan da ilimiz ve iş dünyamız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben bir kez daha gösterilen yakın ilgiye teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 362 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.5.2018 14:38:50
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.